Barion Pixel

O nás

fjell

Fjell je výraz v nórštine pre horu. Názov odzrkadľuje náš vzťah k prírode, aktívnemu pohybu a turistike. Inšpiráciou pre výrobu našich ponožiek nám bol prechod naprieč Slovenskom cestou SNP, kde sme spoznali čaro vlastností merino vlny a jej výhod aj pri dlhodobom zaťažení v porovnaní s inými materiálmi. Sme slovenský výrobca a predajca ponožiek vyrobených z kvalitnej merino vlny. Predávame výhradne naše výrobky, ktoré sami vyvíjame, vyrábame a testujeme. Okrem ponuky klasických a športových ponožiek, prinášame aj ponožky pre priaznivcov BAREFOOT obuvi. Cieľom je minimalistický dizajn s dôrazom na funkčnosť a kvalitu. Potešíme Vás aj sezónnymi motívmi na obdarovanie Vašich najmilších.
Sme rodinná firma a snažíme sa o minimálne dopady výroby na životné prostredie. Každý jeden pár ponožiek prejde starostlivo našimi rukami a doručíme vám ho v ekologickom balení.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a budeme radi keď sa o Vaše skúsenosti a nápady s nami podelíte v sekcii Kontaktujte nás.

Predstavíme sa Vám

Náš tím

Každá ponožka na svojej ceste prechádza grafickým návrhom, technologickým návrhom, výrobou, testovaním, prvým ošetrením, formovaním a následne balením a expedíciou k Vám. Dovoľujeme si predstaviť Vám náš tím, ktorý sprevádza naše výrobky počas celého procesu od návrhu po predaj.

Daniela

Fjell team

Veronika

Denis

Ondrej

Miroslav

Follow Us

Sme zodpovední

Záleží nám na prírode. Všetky obaly sú recyklovateľné.

Najvyššia kvalita

Na výrobu ponožiek používame merino vlnu najvyššej kvality.

Slovenský výrobca

Ďakujeme za prejavenú dôveru. Podporujete domácu ekonomiku.

Bezpečná platba

Platba je zabezpečená certifikovanou autoritou.

Nákupný košík